| toxicgirll a întrebat:

Cine e din constanta si invata la liceu de arte regina maria, as vrea sa imi zica si mie cum e acolo... profesorii etc... :d eventual dati-mi add [ saturday.morning13 ]
:*

1 răspuns:
| FetitzaCuOchiiCapruy a răspuns:

Pai nu pot sa zic ca profii sunt fantastici ca nici un profesor nu-i ''suuuper''! Dar cred ca este in masura sa te invete macar 3 ani daca faci e buni facut! Ce sa-ti zic ca nici eu nu stiu prea multe ca sunt noua din toamna asa ca nu pot sa spun decat ca e un liceu favorabil si numele sau e bun si iti dai tu seama! Asa ca nu mai sta pe ganduri ca nu te dezamagesc eu! p. s: Profii de acolo sufera de buna ziua chiar si seara! happy p. s: glumeam!