| anonim_4396 a întrebat:

Cine e tipul de pe coperta cartii "Trezirea"[Jurnalele Vampirilor]?

Răspuns Câştigător
| adelush_5701 a răspuns:

Ian somerhalder

7 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Il cheama Damon.

| diana2235 a răspuns:

Stiu numele personajului dar vreau numele real.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tipul de pe coperta cartii Trezirea nu este Ian Somerhalder(actorul din rolul lui Stefan din film). Poza este luata dintr-o baza de imagini. Nu cunosc numele modelului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand nu este Damon, este Stefan. In carte Stefan are ochii verzi si Damon ochii negri. Damon este pe coperta cartii "Lupta", volumul 2. Si nu este nici Ian Somerhalder, uita-ti-va atent ca nu seamana deloc cu actorul din serial, la fel cum nici pe coperta volumului al3-lea "Furia" nu este actrita bruneta din serial, ci Elena blonda, cum o descriu cartile. Editura LEDA si-a facut propriile coperti si sincer si eu vreau sa stiu cine sunt cei 3 de pe copertile cartilor aparute.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E stefan
se vede ca nati citi cartea

| CosMinUtZuuUu a răspuns:

Nu stiu exaxt numele cartilor in ordine.Dar pe prima carte e Stefan aopi pe a doua Damon apoi Elena si apoi Bonniewinking

| AnaMaria_6651 a răspuns:

Cineva a spus ca Ian somerhalder il joaca pe Stefan. Nu e adevarat! Ian il joaca pe Damon. O, si pe coperta e Stefan pentru ca Stefan are ochii verzi. Nu le-am citit primele volume dar am inceput sa citesc ciclul Intoarcerea si spune clar ca Stefan are ochi verzi si Damon ochi negrii. Sper ca te-am ajutat!