| Shoker a întrebat:

Cine era calare pe calul(alb) din genericul de inceput din 'tezaur folcroric'?

1 răspuns:
| Leocerba a răspuns:

Am sunat pentru tine o colega cu care nu mai schimbasem o vorba de vreo 2 ani si care lucreaza in TVR. In loc de barfe am intrebat-o hodoronc-tronc despre genericul de la Tezaur Folcloric laughing
"Va simteti bine?" mi-a zis, vazand insa ca-s hotarata pe folclor a spus : Mariana Drăguţ e tipa. Filmarile au fost facute in Mehedinti. Mariana Drăguţ a murit intre timp.