| ellene a întrebat:

Cine este din Iasi si imi poate explica unde anume este sediul Credit Europe Bank de pe strada Anastasie Panu, nr 30? Am fost pe acolo, dar nu am gasit. Un reper ceva? Eu am ajuns pe langa hotel Europa si m-am intors din drum.Multumesc

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Fostul Finansbank, langa hotel Europa, intre hotel si Credit Europe Banc este o strada ce coboara in spatele blocului si imediat dupa Credit...este sediul central al BRD.