| anonim_4396 a întrebat:

Cine este idolul vostru? Argumentati.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Idolul meu este Marilyn Monroe. Nu stiu daca este nevoie sa argumentez... femeia asta a fost incredibila. Dintr-o simpla orfana si muncitoare intr-o fabrica, a ajuns un sex symbol mondial precum si una dintre cele mai celebre artiste din lume. In ciuda tineretii grele, cu multe lipsuri, a ajuns cea mai cunoscuta femeie din lume, lucru valabil si in ziua de astazi.
Foarte multi oameni o considera o femeie cu moravuri usoare si cu o inteligenta nu tocmai sclipitoare, insa putini stiu ca IQ-ul ei era de 168 (mai mare decat al presedintelui din acea vreme, John F. Kennedy). Cat despre relatiile ei amoroase, presa spune multe, dar ma intreb cate din articolele despre viata ei personala sunt adevarate?
In concluzie, Marilyn Monroe ramane modelul meu in viata datorita puterii, ambitiei si a succesului ei.

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna,
Poate ti se va parea stupid, dar e idolul meu e Gerard Way. De ce? Pentru ca e super talentat, si nu doar la muzica ci in domeniul artelor in general.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cristi borcea

| Чернобыль a răspuns:

Michael Jackson.
O, da.Si mie imi cam place Gerard Way.