| anonim_4396 a întrebat:

Cine e idolul vostru? Argumentati-va raspunsul.

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu am asa ceva...admir mai multe persoane dar nu ii pot numi idoli

| Rozetta a răspuns (pentru Narcis2007):

Asa-i pentru ca poti trai fara ei! cu exceptia lui Dumnezeu!

| Musique a răspuns:

Tata.
Nu cred că e nevie de argumente.
Baftă!

| zurick a răspuns:

Buna!
Idolul meu?! Nu exista asa ceva.Mai sunt persoane foarte putine pe care le apreciez, da nu indeajuns incat sa devina idolul meu.Eu sunt eu cu prostia mea cu tot si atat.
O zi buna!

| mODIN a răspuns:

TheAmazingAtheist = Pentru ca e un om foarte inteligent
Trupele Cannibal Corpse si Darkthrone = Pentru ca nu as putea face nici o data muzica atat de buna.

| InfiniteBeing a răspuns (pentru mODIN):

Si mie imi plac cateva piese de la Cannibal Corpse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idolul meu, Gerard Way. Nu e nevoie de argumentare. Ascultă "MCR- I'm not okay" și o să-ți dai seama.

| BloodAndPain a răspuns:

Cristi Minculescu-
Vocea sa inconfundabilă, considerată de mulți drept cea mai bună voce a rockului românesc, concertele fulminante, compozițiile și maniera proprie de interpretare, dar și activitatea continuă de aproape 30 de ani l-au făcut una dintre principalele figuri ale lumii rock și un artist considerat legendar. Nu il consider idol, ci pe care doresc a-l mai auzii live macar o data!