| OanaBeautiful a întrebat:

Cine este modelul vostru in viata si de ce?
Primul raspuns detaliat primeste fundita :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Modelul meu in viata sunt PARINTII mei.
Pentru ca ei mi-au dat viata,m-au crescut cum au putut,am beneficiat de o educatie foarte buna din partea lor,pentru ca ei fac sacrificii pentru mine ca mie sa-mi mearga bine, sa nu-mi lipseasca nimic, pentru ca ma iubesc, pentru ca sunt viata lor.
ANGEL &ADINELA, doi parinti minunati!
Tine-i Doamne cat mai mult in viata!
Te pup!

2 răspunsuri:
| ClauditzaThaClau a răspuns:

Nu am un model in viata. Iau de la fiecare cate ceva ...Nu exista o persoana la care sa imi placa totul, adica sa fie perfecta (ar fi imposibil). Insa iau de la fiecare tot ce e mai bun sau ce cred eu ca e mai bun..Prin urmare nu am un model in viata!

| Memecy a răspuns:

Ce modele? fii pe cale sa devii unul