| ydcgderimonxiiducbrn a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? Vreau sa fie un raspuns detaliat la ce varsta unde si cum. Cel mai bun raspuns primeste funda :* Paste fericit!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si am povesti asta unui strain de pe net pentru ca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti trimit si o copie de buletin a tipului?

| ydcgderimonxiiducbrn explică (pentru anonim_4396):

Hai azi laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ydcgderimonxiiducbrn):

Aolo, nu ma grabi femeie ca ma emotionez waiting Iti dau adresa lui in privat si te descurci tu mai departe, poate e la fel de chipeș ca in tinerete smug

| ydcgderimonxiiducbrn explică (pentru anonim_4396):

Ca in tinerete? laughing Sa inteleg ca esti vreo baba stafidita de 80 de ani? :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru ydcgderimonxiiducbrn):

De 82, dar chiar nu-mi arat varsta. Asa mi se zice blushingbatting eyelashes

Sau aia se refereau ca nu vreau sa-mi arat buletinul, neeh nu cred ca-i asta. thinking

| ydcgderimonxiiducbrn explică (pentru anonim_4396):

Cred ca nepotei dumneavoastra sunt foarte mandri ca au o bunica ca dumneavoastra laughing :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru ydcgderimonxiiducbrn):

Nee, nu mai am nepoti draga. I-am incinerat, aveam nevoie de niste clepsidre mai fistichii. Eh asta e, faceau oricum prea multa galagie.

| ydcgderimonxiiducbrn explică (pentru anonim_4396):

Condoleante happy

| Gillian a răspuns:

Sunt chiar curioasă...Cum defineşti tu ''bun''? Care e criterul de selecție?

| Zorok a răspuns:

O explozie de sentimente, trairi si entuziasm