| George1963 a întrebat:

Cine este pasionat de parkour, sau macar de free runing

Răspuns Câştigător
| UrbanNinja a răspuns:

Eu fac parqour de 5 ani...si acum am 14 ani si ma descurc foarte bine
Stiu multe scheme... daca vrei sa incepi sa faci parkour incepe si tu cu sarituri simple peste banci, garduri
Iar dupa ce ai prins toate astea. poti face ceva mai extrem big grin
Dar NU te grabi!

3 răspunsuri:
| Andreyutz a răspuns:

Eu sunt si practic baga id asta in list jeff_hardy_extreme2010 mai vorbim

| tymo20 a răspuns:

Eu putin, dar vreau sa mai fac vault la fantana din parc si poate reusesc si din interior in exterior.

| Hallen a răspuns:

Euhee hee
Si sunt fatahappy!