| Commandersmellofmoney a întrebat:

unde pot gasi un mentor in Galati pentru free runing(parkour) sau skateboarding(se poate si amandoua sau macar una big grin)(adresa sau nume de cont pe retea de socializare)dau funda.

Răspuns Câştigător
| AlY1x a răspuns:

Salut! In loc sa iti cauti un mentor pentru parkour sau skateboarding poti sa te uiti pe youtube la tutoriale de ex:Tutoriale Parkour.Eu am facut parkour si am invatat si de la prieteni dar am vazut si video-uri pe yt.Mult Succes!