| Atotstiutorul a întrebat:

Cine este userul anului 2010?

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

NOName

| TeoPT a răspuns:

@Atotstiutorul
Ți-am zis cine e utilizatorul anului. Brigaela a fost în 2009. (Nu că nu ar fi meritat să fie și în 2010, dar nu comentez). De ce te tot contrazici? Uite-te pe blog dacă pe noi nu ne crezi. Baftă.

| TeoPT a răspuns:

@Atotstiutorul
Presupun că lista de useri încă nu a fost actualizată. Totuși, dacă vrei atât de mult să știi, de ce nu dai click în partea de stânga-sus a site-ului, acolo unde scrie "Afla utilizatorul anului 2010". N-ai cum să nu vezi. Consider că întrebarea ta chiar nu își are rostul. Baftă

| Atotstiutorul explică:

Du-te mai si te culca, cum sa fie Noname utilizatorul anului?

| Atotstiutorul explică:

Bine, eu vad ca tot brigaela e userul anului, eu pe blog nu pot sa intru, desi cred ca tot asa scrie si acolo.

| Atotstiutorul explică:

@Raw chiar te inseli Brigaela este userul anului conform: http://www.tpu.ro/useri

| Atotstiutorul explică:

@7h30 poftim? sa dau click acolo unde scrie: acesti utilizatori merita statui Afla utilizatorul anului 2010 am dat click si nu apare nimic, ma duce pe home-page-ul site-ului tpu.ro, cum adica nu a fost actualizata? asa ceva este strigator la cer, cum sa nu fie actulizata tu citesti ce scrii?

| Atotstiutorul explică:

@it eu sa fiu utilizatorul anului 2010?

| HaruhiFujioka a răspuns:

Userul anului 2010 este NOname. funda?

| HelpBoy a răspuns:

NOName este userul anului voi sunteti prosti ce tot vorbiti de brigaela ca nu mai este ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata