| DeeaLove08 a întrebat:

Cine a fost ales userul anului 2010?

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Bubble
Ia citeste aici;)
http://www.tpu.ro/blog/?p=1641
Nu mai vorbiti fratilor daca nu stiti.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu te lua dupa astia toti infara de @Bubble ea e singura care a raspuns corect. A FOST ALES USERUL si este BRIGAELA, desi dupa mine N0name merita mai degraba acest stadiu, o raspunde sis aia bine n-am ce zice, dar nu stiu ce sa zic de ea.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am fost userul anului 2009. De curand, a fost ales userul anului 2010, care este NOname.
http://www.tpu.ro/blog/?p=1641

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
NOname a fost aleasa ca userul anului 2010.

Toate cele bune!happy

| baru a răspuns:

Sall. NOname, pe buna dreptate. Un om deosebit, un om educat cu bun simt si o coloana vertebrala dreapta. Cinste ei. Iar pentru tine, un an fericit sanatate, si sa fi iubita Pa!

| ionika17 a răspuns:

Buna.No name a fosT:d

| Bubble a răspuns:

Brigaela.
ce intrebare mai e si asta?!

| Bubble a răspuns:

@glamour
Sunt pe site de 1 an si ceva.happy Pe anul 2010 a fost Brigaela.Se alege pentru un an intregoh go on.

| YUSTY a răspuns:

Nu a fost ales inca.

Fundita?

| glamour a răspuns:

Brigaela a fost aleasa pe 2009. NoName a fost ales/a acum insa nu vad sa scrie la profil "userul anului" si nu prea inteleg de ce...

| dane95 a răspuns:

NOname