| miruna_3568 a întrebat:

Cine il cunoaste personal pe Cristian Hincu? E din Barlad, in formatia Perla. Funda! Va rog mult de tot .Mesaj...cine il cunoaste

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il cunosc este colegul meu de formatie il poti viziona pe siteul www.formatiaperla2000.piczo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il puteti vedea si pe trilulilu, scrieti doar numele lui si aveti videoclipuri, muzica si imagini cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il cunosc e un tip super d treaba...tongue

| tutza7teutza a răspuns:

nu il cunosc. in persoana dar stau in barlad. si mereu cut imagini despre el. cauta si u si poate vei reusi al cunoaste u personal