| Alex_5493 a întrebat:

Cine im spune si mie unde se fabrifica Sony-Ericsson? Am inteles ca doar in china! aste corect sau nu. si spuneti-mi daca se face macar original in china. dau funda. pentru ca vreau sa imi eu un tel c905 sony

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Se face si in china...dar se face la fel de bine si in japonia *fiindca e firma japoneza * cred ca are si fabrici in europa si filipine.etc
E drept are fabrici si in china...dar asta nu inseamna ca numai acolo, si produsele din china sunt originale, pentru ca sunt creeate in fabrica lor oficiala.si nu in ateliere de falsuri si produse contrafacute