| AnnaMakesPeace a întrebat:

Cine imi da informatii despre bella thorne primeste funda+vot!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| hiphopgirl a răspuns:

Annabella Avery Bella Thorne (n. 8 octombrie 1997, Pembroke Pines, Florida, SUA) este o actriţă americană şi model. Înălţimea ei este de 1, 62 cm. Bella Thorne are trei fraţi, Remy, Dani, şi Kaili Thorne. La frageda vârstă de şase săptămâni, Bella a pozat pentru primul ei pictorial pentru "Parents Magazine." Ea a continuat să fie căutata de reviste naţionale şi internaţionale. Ea a apărut în mai mult de 40 de reclame. Bella a fost purtătorul de cuvânt pentru Texas Instruments timp de 2 ani. Culoarea ochilor: căprui. Culoarea părului: roşcat. Zodia: Balanţă. Etnie/rasă: albă. Ţara natală: SUA.