| AdiFCSB a întrebat:

Cine imi da invitatie pe Lockerz.com plzz dau funda... sa dea add kullboy.adryanx plzz dau funda am nevoie de o invitatie si ink ceva... a castigat cineva pe Lockerz?

1 răspuns:
| Simon a răspuns:

Am avut cont acolo acum cativa ani (cred ca mai exista inca tongue). Din pacate nu mai am detaliile contului, si nu am castigat nimic, necesita mult prea mult timp pe vremea. Am preferat sa fac altceva. Sper ca s-a mai schimbat acum, oricum, bafta!