| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da si mie o lista cu urari de craciun? Abia m-am trezit si nu-mi stiu nici numele asa ca fac copy paste

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Creierul tau functioneaza non stop, niciodata nu se odihneste, iar dupa un somn memoria este mai buna ca seara, scrie ceva sincer si tu ca crede-ma ca conteaza mai mult

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Okay zic direct motivul real: nu stiu cum sa fac urari si imi e si lene, si de asemenea cele de pe net sunt fumate la ora asta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Creierul uman nu este adaptat sa citeasca mesaje lungi vrea ceva usor de citit, nu multe informati, complicate, tinem minte ceva amuzant pentru ca se creaza o noua conexiune

Sper că zâmbetul tău va fi la fel de mare ca factura cărții de credit în acest Crăciun! Va doresc mult noroc si multa distractie. Craciun fericit!

https://www.wishesmsg.com/funny-christmas-messages-quotes/

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Astea-s chiar bune laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Crăciunul ăsta înseamnă să te simți special. Sper să petreci acest Crăciun băut până la punctul în care uiți complet că ești un ratat!

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nah nici baut nu uit ca-s ratat laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi placi

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai netul inunda de asfel de urari!
Mie imi place sa personalizez urarile! Fa poza la bradutul tau sau la luminile din oras scrie ceva haois, dar nu copiat!

| newyearwiki a răspuns:

Just like a newly blossomed flower, may this New Year brings freshness & fragrance to your life. Here’s wishing you very Merry Christmas and Happy New Year 2021!

The minute I saw you untangling Christmas lights with a smile on your face was the minute I understood I have the best partner in the entire world! Merry Christmas and Happy New Year to us!

https://www.newyearwiki.com/merry-christmas-and-happy-new-year-wishes/