| Luiza23 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de imvu (fata) vip plzz ma rog nu neaparat vip da sa fie frumos imbracata cu accesorii cu pozitii etc sau daca nu aveti plzz cine stie sa faca multi bani sa-mi faca si mie un cont plzz mult (vas da si fundita dar nu stiu cum dar daca imi spuneti cum va dau) id meu:luiza_dragutza2009

1 răspuns:
| βÚβÚ a răspuns:

Uite, eu am un cont pe IMVU dar nu l`as da straight face Nu e VIP, dar se pare ca fac usor bani.Pai in primul rand, cand iti faci cont te duci acolo pe pagina si dai la Credits-Earn Credits, acolo ai o multime de optiuni, ba sa votezi pe Facebook, sa verifici e-mailul, sa vezi clipurile cu partenerii lor etc. Cel mai simplu mi s`a parut cel cu contul de la my year book.Acolo poti face zilnic cate 500 de creditewinking Incearca sa vezi, nu e greu, nu trebuie sa te milogesti sa iti dea cineva contul lui.