| Luiza23 a întrebat:

Cine imi da si mie un cont de imvu (fata) dar sa fie frumoasa sa aiba accesorii etc plzz muult tot timpu vad alte fete mai frumoase ca mine cu tot felul de accesorii haine si eu nu pot sa fac pentru ca nu stiu sa fac bani plzz (vas da si fundita dar nu stiu cum...) plzzz

2 răspunsuri:
| *.*.*.Punky love .*.*.* a răspuns:

"imi pare asa rau pentru tine"rolling on the floor... daca vrei un caracter cum le vezi pe celalalte va trebuii sa muncesti de un singura ca sa-l ai + dc ar muncii cineva la un caracter : sa-l faca frumos, sa aiba accesorii etc si dupa sa-ti-l dea tie? nu stii cum sa facii bani si nu stii cum sa dai funditza...nu stii cam multe ce pacat de tine!

| antoneta a răspuns:

Multumestete cu ce ai