| Blue11 a întrebat:

Cine imi da si mie un site cu statusuri frumoase va rog mult multumesc:*:*

6 răspunsuri:
| Haydee a răspuns:

I-a priveste aici:;)
postările
Status-uri messenger amuzante!
1) Munca nu a omorat niciodata pe nimeni. dar de ce sa risc?
2) Inteligenta ma urmareste. dar eu sunt mai rapid.
3) Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii.
4) Cine nu ma inghite. Sa ma suga.
5) Colo sus in cimitir stau mormintele in sir daca faci misto de mine fac un loc si pentru tine.
6) Mai available ca oricand.
7) Invisible. pentru idiotii cu intrebari stupide.
8) Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni.
9) Sunt perfect sanatos. mi-au spus vocile.
10) Sunt usor de agatat si cad repede la pat.
11) Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.
12) Nu sunt! Cauta-ma pe google!
13) Blonda, fierbinte, inalta, frumoasa, dotata, 90-60-90, amatoare de senzatii tari. vand camion.
14) Nu conteaza lungimea baghetei, ci magia din ea.
15) Fetele cuminti nu mai sunt la moda ci fetele fierbienti ce iau toti barbatii in proba.
16) Uita-te si tu. Nu are lumea ce face decat sa imi citeasca statusul.
17) As da zile de la mineee. Sa-ti dau una cat ma tineee.
18) The best job in the world is a blowjob.
19) Daca-o freci cu bucurie, imposibil sa nu-nvie.
20) Cauta-ma pe la gaini. daca nu ma gasesti. cauta-ma pe la oua.
21) O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Mai vrei? uite: :))
Status-uri messenger haioase pentru cei cu mai putina imaginatie!
1) "View my webcam" si link la un magazin online la o camera web.
2) Pentru sănătatea voastră, evitaţi excesul de sare, zahăr sau băsini;
3) CAUT BONA: motociclista, tate mari, craci pana’n gat! Pentru ala micu’...nu pentru mine.
4) Cel mai urat lucru pe care-l poti spune unei femei este: "Te recunosc de la o posta"
5) Numar oile pe mess... daca te-am sarit inseamna ca esti capra... si trebuie sa mai stai o data.
6) Fumatul dăunează grav sănătăţii. Alcoolul aşa şi-aşa.
7) Nu fura... guvernul uraste competitia.
8) Pe usa scria "femei" si cand am intrat erau numai WC-uri...
9) DND... dau gainile cu ruj.
10) Intrebare: Unde se afla punctul G la femei? Raspuns: La sfarsitul cuvantului shoppinG.
11) Invata din greselile parintilor tai...foloseste metode contraceptive.
12) Eu ascult manele pe mute.
13) Un manelist bun este un manelist mut.
14) Dnd! Dus... din toate punctele de vedere.
15) Nu judecati oamenii dupa cei cu care se aduna. Nu uitati ca Iuda avea amici ireprosabili.
16) Daca tu crezi ca mi-e dor de tine mereu te inseli, mi-e dor doar atunci cand ma gandesc la tine, dar ma gandesc la tine mereu.
17) Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate.
18) Ce par frumos ai… pacat ca iti iese din nas.
19) Pe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine in 2008 a murit de foame.
20) Foaie verde, solzi de peste, uite prostu cum citeste.
21) Te iubesc si te ador...ca pe-o roata de tractor.
22) Daca curvele ar fi fosforescente...atunci Craiova ar fi Las Vegas.
23) Nu beau, nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am - mint.
24) Dorm - O caut pe Elodia prin vise.
25) Elodia - Cand intri da un BUZZ.
26) Elodia nu e moarta - e pe invisible.
27) Ma scarpin la oo nu ma deranja ca poate ma sperii si le sparg.
28) Caut asasin platit cu tarife modice.
29) Am draci…. caut exorcist.
30) Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua.
31) N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar.
32) Eu nu sufar de nebunie.ma bucur de ea in fiecare minut.
33) Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie.
34) Stiu ca sunt prost. dar cand ma uit in jur imi revin.
35) Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut.
36) Acolo unde dragoste nu e. facem!
37) Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza. nu ma grabesc.
38) Prea dulce ca sa fiu light.
39) Femeile sunt ca locurile de parcare. alea bune sunt ocupate iar alea libere sunt pentru handicapati.
40) Treaba lui Dumnezeu este sa va ierte. A mea este sa va aranjez intalnirea.
41) Definitia sexului oral : 10 minute de liniste.
42) DND… sortez nisip.
43) Ma balacesc… DND ca te stropesc.
44) Nu pot sa vorbesc acum, am mancat ceapa.
45) DND. *** muste. bazai?
46) Fac laba, daca apare idle inseamna ca m-a prins mama.
47) Luna de miere este un concediu pe care ni-l luam inainte de a lucra pentru un nou sef.
48) Baiat cu masina caut fata cu benzina.
49) Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu "i".
50) Dau doctoratul in sarut pasional, nu vrei sa fii subiectul meu?
Si...pentru a completa iti mai dau bonus:))
http://www.statusuri-mess.com/

| miauu a răspuns:

Sa iubesti inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face

Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata

Ci PE CINE ai.

Am invatat ca atunci cand sunt suparat am DREPTUL sa

fiu suparat

Dar nu am dreptul sa fiu si rau

Am invatat sa iubesc

Ca sa pot sa fiu iubit

"Spune stop cand te streseaza,explica`i ca exagereaza,nu intelege?Abereaza?Spune`i Pa si se calmeaza!"

"Copilaroasa ?! Da. Pentru ca asa vreau . Matura ?! Cand vreau. Ignoranta ?! Cand nu vreau sa vorbesc cu tine"

Cand femeia spune "Nu", inseamna "Poate", cand spune "Poate", inseamna "Da". Si daca spune "Da", Inseamna ca nu-i femeie

"Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru ca nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tau."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.statusuri.com.:*

| Claudiaeredit a răspuns:

* Tatal tau sigur e mafiot pentru ca tu esti o bomba.
* Hey sexy, drink pepsy?
* Prea dulce ca sa fiu light
* Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *

| MelaniaSatena a răspuns:

Cauta pe google statusuri eu asa procedez...winking