| anonim_4396 a întrebat:

Cine îmi poate recomanda un loc de munca sezonier pentru necalificați în străinătate? De preferat, as vrea sa lucrez într-o fabrica sau într-un depozit. Nu într-un câmp deschis.

Am tot căutat ceva serios, dar n-am găsit decât cu comision, care e în jur de 150EURO... happy

Ceva serios as dori. Cineva care a lucrat în străinătate și cunoaște vreo firma serioasa, rog să-mi lase mai jos un răspuns.

3 luni aș putea să stau, apoi m-aș întoarce în țară.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta prin eures ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Am cautat dar nu sunt prea multe oferte pentru necalificați, chiar mai deloc nu sunt.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merita sa pleci fara sa te asiguri unde mergi

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Absolut! Nu merită să mergi într-un alt oraș dacă nu ai de ce, d-apoi într-o altă țară.

Ma rog, cine îmi recomanda un loc de muncă serios?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine e nevoie de tragatori pe container in terminal, dar iti trebuie cunostinte de limba engleza la nivel mediu, permis B (carnet englezesc) si numar de asigurare sociala. Altceva nu merita doar daca ai fi sofer de tir merita si asa cum sant eu.