| maryus92 a întrebat:

Cine imi poate spune cat s-a terminat Germania-Serbia?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

0-1. Au invins sarbii dupa un meci cu o Germanie slabita dupa eliminarea oarecum stupida a lui Klose si un penalty ratat cu prea mare usurinta de Podolsky.

| corado a răspuns:

GERMANIA 0-1 SERBIA! La germani a fost eliminat Klose in prima repriza! A fost un meci echilibrat dar se pare ca norocul nu a fost de partea nemtilor, deoarece au avut posibilitatea de a egala dintr-un penalty care a fost ratat in cele din urma! Un meci echilibrat si foarte incins!

| IronHere a răspuns:

1-0 pentru Serbia
Germania 0-Serbia 1