| TraficantaDeVisee a întrebat:

Cine imi poate spune ce zodie sunt toate personajele din serialul Nini si in acelasi timp cati ani au tote personajele din h2o?
Multumesc pa, pa!

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Rikki n. 1 octombrie 1988 (22 ani)
'cleo 12 iulie 1989 ( 21 ani )
emma 7 iulie 1988 (22 ani)
bella - 27 July 1990 (age 20)
nini-15 March 1983 zodia : pesti
tomas - balanta
scuze dar restul personajelor nu sunt atat de faimoase asa ca nu am gasit zodiile lor
uite cum se numeste fiecare si poti cauta si tu daca gasesti :
Florencia Bertotti - Nina ("Niní")Gómez/Nicolás Zampano, personajul principal
Federico Amador - Tomás Parker, ambasadorul
Paula Morales - Celina Martínez Paz, secretara personală și iubita ambasadorului
Héctor Díaz - Horacio Raimundi, majordomul
Esteban Meloni - Victor Martínez Paz, fratele Celinei
Mariana Esposito - Vicky
Diego Gentile - Sebastián, prieten apropiat al ambasadorului
Sebastian Mogordoy - Ángel, electrician la ambasadă, aspirant la inima lui Niní
Juan Manuel Guilera - Martín Parker, fiul cel mare al ambasadorului
Sheyner Cristian Díaz Gómez - Chama Chan Parker, fiul cel mic al ambasadorului
Iara Munoz - Sicilia Parker, fiica cea mică a ambasadorului
Melanie Chong - Chow Parker, fata cea mare a ambasadorului
Marta Paccamicci - Lupe, bucătarul
Pablo Napoli - grădinarul și bunicul lui Nini
Esteban Masturini - Juan
Paula Sartor - Sofía
Giselle Bonaffino - Lola
Valentín Villafane - Abel
Antonia Bengoechea - Zoe
Juan Pablo Urrego - Tony
Vanesa Butera - Carmen Juárez
Agustina Posse - Eva
Brenda Gandini - Jazmín
Paula Chávez - Violeta
Alessia Urreno- Alexis Miriam Connor, fata cancelarului, prietena cu Nini, si cea mai buna pretena a copiilor
Nicolas Gentil- Nick Lucas- iubitul lui Alexis
funda?