| Boo a întrebat:

Cine imi poate spune fragmentul din "luna noua" in care edward ii promite bellei ca o sa plece definitiv din viata ei?

2 răspunsuri:
| Just a kid a răspuns:

Adica ce sati spunem?
pai fam cullen ii organizeaza petrecerea de ziua ei ea se taie in hartie cand descbide cadourile jasper incearca sa o omoare dar il opreste edward s alice. edward mai apoi ii zice ca ii prea periculos sa stea impreuna si merg in padure si ii zice ca se despart definitiv ca ii creaza prea multe probleme bellei si ca totul va fi cum a fost inainte sal cunoasca si pleaca.bella sta singura in padure suferind si intr-un final o gaseste gasca lui sam si o duce acasa la tatal ei

| Boo explică:

Am citat cartea...stiu cum e.ma refream la fragm in care edward se desp de bella. ii promitea ceva...si la sfarsit i`a zis ca va fi ca si cum n`ar fi existat niciodata.fragm ala