| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune o compunere cu titlul Drumul lemunului din padure pana acasa care sa cuprinda o pagina de caiet mare? Va rog eu mult!big grinMultumescbig grin

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Http://pui-de-compuneri.blogspot.com/ aici, inspira-te

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cum adica? Cineva sa stea sa piarda timpul facandu-ti tie compunerea?

| botafogo a răspuns:

Nu se fac compuneri pe TPU. fa-ti temele singur.sau ce o fi compunerea. tu ai imaginatie.fiecare are imaginatia lui.Gnadestete sa spui cum lemnul ia multe forme in timpul procesului de schimbare

| YoAnNa a răspuns:

Documenteazate de aici : http://stirileprotv.ro/......nului.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut acelasi lucru dar vreau un referat. Cine ma poate ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pls am nev si eu de compunere scrieti mai repo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dapai si eu am cautat de mi s-a facut acru LOL. X-( ce teme stup[ide

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu stiu pentru ca sunt clasa a 6 A am referat frate maine 29-4-2010 ora 935

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din lemn se face hartia te asigur ca la compunerea de alaturi vei lua 10+

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intilnit o pisika pe drum si mi-a spus miau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta caut si eusad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acelas lucru caut si eu... happy

| pandaanda a răspuns:

Pai din lemn se face hartia, hartia a ce foloseste gandeste-te!
!

| flafi a răspuns:

Da
cauta pe google

| Trafalete42 a răspuns:

Vreu si eu o compunere laughing))