| protopopicitorescovici a întrebat:

Cine imi face o compunere cu titlul "Acasa e iubirea"primeste funda.

6 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Acasatv.ro Acasa e iubirea!

| Anduciu a răspuns:

Era o zi linistita de toamna.Am ajuns acasa si am pornit calculatorul.In fata mea s-a deschis un univers vast si neexplorat:TPU.Am vazut acesta intrebare si m-am gandit ca o funda ar fi un premiu inimaginabil de mare pentru o simpla compunere.
Raman blocata contempland intrebarea ta, apoi ma loveste inspiratia.Degetele mele incep sa scrie, dar se rezuma doar la "Fratilor, face-ti-va singuri temele, ca va prosteste internetul."

| Simonyka a răspuns:

Nimenilaughing

| AngiiiBlake a răspuns:

Fa-ti-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ar trebui sa ti-o faci, nu noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu vrei s-a ma musti de-un coi?