| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune pe scurt ce s-a intamplat de fapt in "Cealalta fata a Analiei"? Nu am vazut pr episod.si cred ca era important. Nu-l urmaresc in fiecare zi dar sunt curioasa.Analia.Mariana.ce s-a intamplat? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Locaa a răspuns:

In primul episod mariana afla ca daniel o are ca amanta pe verisoara ei, sara.analia este fortata de montana sa o omoare pe mariana ca sa-i recastige increderea pentru ca a iesit cu un politist de la anti-drog. analia se urca in masina cu mariana amenintand`o ca o omoara dar pe langa o prapastie masina cade in ea. dar eu avut norocul sa treca pe atunci un doctor care avea cunostinte superioare medicilor de acum si o salveaza pe mariana crezand ca e analia pentru ca in masina era portofelul analiei cu o poza.se intereseaza doctorul de ea si afla ca era o delicventa. familia marianei era distrusa crezand ca mariana a murit. dupa 4 ani de zile analia isi revine si se intalneste cu daniel pe o plaja. vb ei ce vb si dupa analia se duce pe plaja si o intalnseste pe adrianita, fetita marianei si o salveaza de la inec.resptul cred ca poti vedea pe youtubehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi multbig grin