| Roza21 a întrebat:

Cine imi spune si mie cand se foloseste Past Tense Simple si cand se foloseste Present Perfect Simple(funda)

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cauta pe internet, oricum raspunsurile pe care le vei primi vor fi copy paste-uri de pe net.asa ca ce rost mai avea sa scrii aici? doar asa de plictiseala?
si inca ceva nu-mi pasa de fundita ta. Am 21 de fundite nu sunt multe dar ma laud cu ele stii de ce? pentru ca nu le-am cerut niciodata, si cu toate acestea le-am primit.

| tinka a răspuns:

7h30...

mersi mi-ai ridicat dispozitsiea... cu filozofiile tale...

xD

de parca mare lucru ai mai facut ca na-i cerut de la nimeni funda

aici sun zeci care no fac...

nu ma intereseaza de loc fundele astea

trebuie sa fim bucurosh ca putem ajuta pe cineva...

ei da marog))' fiecare are filozofiea lui!

| Roza21 explică:

Intrebarea a fost pusa cu un scop nu ca sa vad "raspunsurile" voastre poaenu inteleg e pe net si poate ca exista cineva care stie si fara copy si paste