| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum sa imi modific profilul la chat? Dai pe imaginra respectiva... dai mai jos. apare " Edit ". Si dupa iti apare : " xat user name " si " Password "... Ce trebuie sa scriu aici? Si daca imi puteti explica cum sa-mi modific profilul. Funda

2 răspunsuri:
| biby_3659 a răspuns:

Trebuie la "xat user name" sa scrii exact numele cu care te'ai inregistrat.iar la "password" parola ta care ai pus'o cand te'ai inregistrathee hee la profil poati scrie numele tau varsta de unde esti etc. prietenii tai mai multehappy Sper ca te'am ajutat kiss