| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie daca exista un emisod din Bakugan in care Alice si Shun se sarut sau doar sunt impreuna?
Eu nu prea ma uit la Bakugan si vr sa stiu asta pentru ca pentru ca o fta imi spune ca e dar ea km minte

rasp va roog

6 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Nu conteaza pentru cine e sau nu e, mai lasati desenele animate sau ce-o fi astea cu "bakugan", mai intai invata sa scrii mai corect(poate si eu mai gresesc, sau alti useri de pe TPU) dar nici in halul asta. Sper sa nu te superi pe mine ca am zis lucrul acesta dar asta e adevarul.

| LucianGabriel a răspuns:

Si eu ce-am facut? Tot raspuns se numeste si prima mea postare!

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Nu exista:*

Eu sunt fan bakugan si m-am uitat la toate episoadele din acest desen si nu este nici un episod in care alice & shun se sarutawinking

funda?

eu am fost singura care ti-am raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa este, nu exista nici un episod, din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt imagini, dar sunt facute pe deviantart.Si nu, nu exista, pentru ca Alice e oricum o enervanta.Nu te supara,dar e o molusca, iar Shun e cu Skyress, oricum.Si chiar daca Skyress nu mai apare, nici Alice nu mai apare, asa ca?

| KentGG a răspuns:

Buna.Am cautat si am gasit imagine cand se sarutau. Funda? Daca vrei sa vezi du-te pe google dai la imagini si scrie asa:bakugan sarut shun si alice