| Justmeagain a întrebat:

Cine imi spune si mie niste trupe misto de metal/rock si cateva melodii care va plac voua?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Asculta de la Jorn Lande, Hansi Kursch, Tobias Sammet, Serj Tankian, Corey Taylor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkin Park, Slipknot, Nirvana, System of a Down, Hollywood Undead, Korn, Disturbed, Evanescence, Fit For Rivals, Iced Earth, Muse, Paramore, Scorpions, Skillet, The Rasmus, Three Days Grace, Shamans Harvest.

| PunkieMuff a răspuns:

Iron Maiden, Metallica, Truda, Cargo, Dimmu Borgir, Slayer, SlipKnot, Rammstein, Black Sabbath, Death, Korn, Lamb of God, Motörhead, Cannibal Corpse, AC/DC, Megadeth, Pantera, System of a Down, Judas Priest