| adelyna0101 a întrebat:

Cine imi spune si mie site-uri cu iduri din strainatate sau chat-uri?

Răspuns Câştigător
| GoLoveYourself a răspuns:

Http://omegle.com/
Omegle este un chat care iti face legatura cu persoane din strainatate (care vorbesc engleza), fara inregistrare.E interesant site-ul pentru ca iti face legatura mereu cu alta persoana, daca totusi vrei sa pastrezi legatura cu cineva ii dai id-ul sau adresa ta de facebook.Eu zic ca e destul de bun, mi-am facut niste prieteni acolo.
Sper ca ti-am fost de ajutor.