| ღAnaSawakoღ a întrebat:

Cine imi zice nume de fete japoneze dragute(scrieti si cum se pronunta)care sa inceapa cu Sa.va rog frumos repede! dau funde si voturiiiii

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Bună.Aimi, Ai, Ayano, Haruka, Kaori, Keiko, Hanami, Kumiko, Mai, Misaki, Rin, Sakura, Yuzuki, Sayuri, Mayumi, Hana, Izumi, Ayame, Ayumi, Akira.Şi se pronunţă aşa cum le vezi.

| birdie14 a răspuns:

Bună.Aimi, Ai, Ayano, Haruka, Kaori, Keiko, Hanami, Kumiko, Mai, Misaki, Rin, Sakura, Yuzuki, Sayuri, Mayumi, Hana, Izumi, Ayame, Ayumi, Akira,Yuki,Yuko,Katsuki,Miyuki,Midori,Aki,Reiko,Kumiko,Yumi,Iko,Hayao,Arisa,Hiromi,Sakuya,Utsuki (se citeste 'Utski'),Aiko,Mira,Tsukiko,Tsuki,Kikuri,Takao, Tao, Hayao.
Baftă.

| Bunicul62 a răspuns:

Daca vrei fete frumoase avem satul plin si au nume obisnuite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kakamaka,kakatare,kakamoale