| android12 a întrebat:

Cine imi zice si mie ce mancare sa mananc ca sa ma ingras astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Maninca multe cereale, multa carne, dulciuri, peste. Funda te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shaorma, cartofi prajiti, chips-uri, ciocolata, kfc, coca-cola, pepsi etc

| MarincasAlex a răspuns:

Mananca mult, de 7-8 ori pe zi, consistent, multa carne, daca doresti sa te ingrasi sanatos, fa sport in fiecare zi, be miere de albina cu albusuri de oua, din cauza sportului de preferabil sala sau inot vei pune muschi pe tine, daca doresti doar grasime poti incerca multa mancare din fast-food(cartofi prajiti, hamburgeri etc.)