| anime a întrebat:

Cine joaca Molehill Empire. vreau sa stiu de unde pot cumpara o masina. multumesc

Răspuns Câştigător
| Neylin a răspuns:

Masina o primesti la cont premium. Da clic pe semnul de ajutor(semnul de intrebare) si selecteaza din lista din dreapta "Cont Premium" -> vezi al doilea alineat : "Uitã de drumurile cu autobuzul. În plus, (de asemenea începând cu nivelul 5), vei putea cumpãra o maşinã pentru 500 TP care îţi va permite sã te duci imediat cãtre cele douã oraşe şi la piaţa din Valea Verde cu ajutorul unor link-uri directe."

sper ca ti-a fost de folos.

4 răspunsuri:
| Bubiko a răspuns:

Multumesc mult ca mi-ai amintit cum se numeste site-ul. Si eu mi-am facut cont si am uitat cum se numeste. Mersi inca o data!

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Nici eu nu stiu de unde.imi pare rau sa iti spun ca nu stiu sa iti raspund la cererea ta. poate alta data voi reusi.pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca masina o poti cumpara cand ai cont premium

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum si de unde cumpar masina de 500 tp?