| nonny50 a întrebat:

Cine joaca Prince of Persia The Two Thrones? deciii.cand ati ajuns la uriasul ala in arena cum l ai invins? Bun, ma urc pe alea acolo si cand sar, sar numai pe langa ochi, nu pot sa l pic in ochi...sau ce trebuie sa fac? plsssss, heeeelp!

1 răspuns:
| catalineusx a răspuns:

Intra pe youtube.com si scrie prince of persia two thrones walkthrough iti alegi partea in care e monstrul(de preferat sa alegi unu care este pe parti si le derulezi pentru a ajunge la acel capitol; astfel stii ca este tot jocul si te mai poti uita cand te incurci altundeva). Sper ca te-am ajutat si iti arata acolo