| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine am un nokia 3600slide si nu gasesc contrastul la el nu stiu pur si simplu unde este am cautat la setari si nu l-am gasit am meniul in limba engleza ajutati-ma si pe mine va rog.:*:*

1 răspuns:
| ale a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si sincer pana acum nu am gasit sa setez contrastul telefonului daca la aia te referi, dar cu ce te deranjeaza contrastul telefonului? poti seta contrastul fotografiilor sau luminozitatea camerei cand faci pozehappy