| anuscha997 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu ceva? De vreo 4 zile nu`mi mai intra pe messenger deloc. singurul loc unde pot sa chat`uiesc este pe yahoo.com... si vroiam sa vad informatiile de la adresa si mi-a cerut parola dupa ce am introdus`o mi-a zis ca nu e buna am incercat de cateva ori si dupa aceea mi-a fost blocat id`ul. Nu vreau inapoi acel id. Dar vreau adresele care le aveam in el... Se poate face ceva? Mutumesc mult:*.astept raspunsur rapide... crying

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, ai probleme cu messul, pai id-ul e blocat, dar dupa cateva ore vei vedea ca poti intra, daca se blocheaza, atunci asteapta cateva ore sau o zi si va merge din nou...messul nu merge, adica nu poti sa bagi niciun id, atunci ar fi cazul sa reinstalezi messengerul, este simplu http://download.kappa.ro/action__file/id__5072
poti intra acolo, il descarci, urmezi instructiunile si va merge... apoi bagi din nou id-ul si sigur va functiona!

| alex2009 a răspuns:

Mie nu mi se mai deschidea messul este adevarat ca aveam mess 8 am instalat versiunea 9 si a mers

| anuscha997 explică:

Recurgem la metode extremee crying...
So. programe de spart parole? straight face
DAca aveti un link va rog frumos sa mi`l datibatting eyelashes.
Il folosesc numai pentru mine straight face
Multumesccrying

| anuscha997 explică:

Anghelescu`happy...
Pe bune acum laughing
Chear merge:O?

Răspuns utilizator avertizat