| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Am o problema legata de yahoo messenger. Am 3 ID-uri in care am in lista alte persoane, deci, nu am introdus pe nimeni in 2 liste diferite. Azi am incercat sa intru pe 1 si mi-a spus,, your account has been locked... " Am vrut sa imi aflu parola prin intermediului celuilalt id cu ajutorul careia am facut adresa de messenger dar si celalalt era blocat. Pe al 3-lea puteam intra dar nu avea legatura cu celelalte 2. Cum imi pot recupera id-urile si cum a facut asta cine a facut-o? Multumesc! Funda si vot!

1 răspuns:
| puffii548 a răspuns:

Poate cineva ti-a spart un ID si atunci logic daca avea legatura cu celalalt l-a spart si pe acela. De recuperat e foarte greu iar cu persoanele din lista, cred ca cineva iti controla ID daca erau persoane necunoscute. FUNDAlove struck?