| didii5 a întrebat:

Asteptati sa inceapa scoala?laughing,, intrebare din plictiseala"

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Sincer da, vreau să mă reîntâlnesc cu colegii şi să mă dezobişnuiesc de trezitul după ora 1 după-amiaza.laughing

| PrecioussGirl a răspuns:

Cu siguranta NU. mai bine mor de plictiseala acasa decat sa merg la scoala...

| BiancaBaby a răspuns:

Si da si nu
da- pentru ca abia astept sami revad colegii si sa ne distram
nu-pentru ca e scoala

| Roses a răspuns:

Si da, si nu.Deci fii atenta cum e la mine:

Cam prin iulie mi se face dor de scoala si zic ca abia astept sa-mi vad colegii, sa scriu iarasi si sa invat bla, bla, bla oh go on Dar de prin octombrie, deja ma gandesc la vacanta de iarna happy

| roxy0 a răspuns:

Buna! Eu sincer abia astept sa incep scoala deoarece uneori ma mai plictisesc si vreau sa-mi revad colegii.Pa pa