| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma colinda în seara de ajun?

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Frumos

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cel mai simplu te prefaci ca e o zi obsinuita., oricum vremea de afara nu e de iarna.
Gaseste-ti Jocuri care iti plac

| Dalmore a răspuns:

Crezi tu că se bucură? Cum ai ajuns la concluzia asta?

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Cred nu stiu

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Nu trebuie să sari la concluzii și să pui la suflet, să știi că mulți oameni nu bârfesc cu vreo intenție rea, sunt doar curioși și *wow* când aud câte ceva despre cineva și duc vorba mai departe.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Vorbea cu mine pe un canal iar cu alti ma barfea

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Dar ce a zis, mai exact?

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Chestii

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

Nu te mai consuma aiurea.

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Nu ma consum, ma plicti, nu prea am ce face

| Dalmore a răspuns (pentru RAY):

De ce nu te uiți la un film sau ceva?

| RAY a răspuns (pentru Dalmore):

Nu prea am chef de filme

| Theo94 a răspuns:

Cei ce duc traditia mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca se poate sa moara capra vecinului, de ce sa nu moara? Multi merg pe principiul asta, de ce sa nu o duca vecinul mai rau decat mine? Daca aud ei ca o duci bine imediat nu iti mai dau nici buna ziua. Sa nu cumva sa ii intreci cu o chestie. Asa e lumea, din bucati, unii se bucura ca o duci rau, altii sufera impreuna cu tine si te ajuta daca pot, aia sunt putini de iti incap pe degetele de la o mana.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e strain, nu cand iti pierzi timpul cu cineva apoi vezi asta, asta e naspa, nu e vecinul meu, daca ar fi de razbunare i-as baga salam sau mozart pana dimineata

| DeeaCarmen a răspuns:

Eu nu. Dar au venit niste copii cu steaua, asa pentru bani

| RAY a răspuns (pentru DeeaCarmen):

Si le-ai primit?

| DeeaCarmen a răspuns (pentru RAY):

I-am primit pe colindatori. Sunt simpatici copii mici si sa ii vezi cum canta