| natural a întrebat:

Cine ma lamureste si pe mine ce rost au like-urile la pozele de pe facebook? oare nu esti tot tu cu 10 like-uri sau 300("cersite") ce conteaza? te face mai frumoasa daca ai mai multe like-uri?

12 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Din contra, te face ridicol.Stii ce le lipsesc persoanelor care au 300+ like-uri? Hainele si bunu` simt.Asa ca mai bine sa primesti like de la cei pe care-i cunosti decat de la toti copii de pe fb si sa ma laud cu cate like-uri amhappy.

| Rosimina a răspuns:

Hmm..lasa-te de facebook. daca nu intelegi LIKE'URILE...
Prin Like'uri FARA SA CERCESTI :-J iti dai seama cata lume te placewinking Da sper ca in viitor sa adauge si butonul DISLIKE laughing asa vedem si lumea care nu ne plac happy.

| alexxu07 a răspuns:

Adica te place mai multa lume ii una sa te placa 10 persoane adica(10 like-uri)si altai sa te placa cum ai zis tu 300 de persoane adica 300 de like-uri like inseamna ca te place, te apreciaza asta-i rostul lor sa spuna ca cineva ii place acea poza cu tine

| xXGaBiXx a răspuns:

Ai mare dreptate cu ''te face mai frumoasa daca ai mai multe like-ri'' mie nu imi place facebook-ul pentru ca tot ce faci este sa pui o poza comentezi si gata mai bine mi-as face temele decat sa stau pe facebook (si eu urasc scoala si temele)

| Supps a răspuns (pentru xXGaBiXx):

Eu unul folosesc Facebook doar pentru jocuri si marketing (promovare produse, websiteuri etc.), nimic mai mult.

| natural explică (pentru alexxu07):

Da inteleg dar stii tu am primit multe mesaje pe fb de le asemenea persoane care au 300 like-uri si ma rugau sa le dau like ...asta de ce? mai bine cateva like-uri sincere decat 300 cersite..nu ti se pare corect? oricum mersi de raspuns.

| natural explică (pentru xXGaBiXx):

Mersi

| natural explică:

Multumesc!

| natural explică (pentru DirectDinBerceni92):

Da asa e:*

| xXGaBiXx a răspuns (pentru natural):

Eu as zice ca numai vedetele ar trebui sa aiba facebook ca sunt mai admirate. Daca ai observat pana si copii de vreo 12 ani au inceput sa aiba facebook si asta ma oftica.

Răspuns utilizator avertizat
| alexxu07 a răspuns (pentru natural):

Acesti oameni cauta cu disperare sa fie cat mai popolari deaceia sunt asa disperati sa le dai like da tu dale la cei la care doar simti intelegi unii cred ca daca au sute de like-uri sunt mai populari dar cu vremea popularitatea trece si ramane doar ce ai tu un suflet, deci iti mai atata omul cat traieste incearca sa se afirme