| Ryung_Se_1984 a întrebat:

Imi spune si mie cineva care e treaba cu like-urile la pozele de pe facebook? De ce toate pitipoancele, de la mic la mare, sunt nebune dupa like-uri la poze? M-am saturat cata cersetorie de like-uri vad pe fb, oare ce au de castigat?

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Este un razboi pentru aceste like-uri. Dai like primesti like. Cred ca asa functioneaza in spatiul numit "facebook"

1 răspuns:
| Dennii14 a răspuns:

Sa se creada si ele importate si "valoroase " in lumea asta cand stiu ca nu merita nici 2 bani.