| Happy a întrebat:

Cine mai stie postul de desene Fox Kids? ma uitam cand eram mic la desene mai stiu ca-mi placeau desenele cu Mica Sirena am gasit pe youtube dar este in limba engleza: http://www.youtube.com/watch?v=XVuExNTccl8 si Jim Button http://www.youtube.com/watch?v=YzpuediJfEU&feature=relat ed Voua ce desene vau placut? Ce vremuri...

28 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Si eu ma uitam de nebun. Ma uitam mult la copiii de la 402 sau viata cu louie tin minte cel mai recent. Toata ziua eram pe fox kids cand eram mai mic.

| TeoIonela a răspuns:

Mica sirena, Tom si Jerry, etc etc etc, doamne ce ma mai uitam la Tom si Jerry cu tata, ne placea foarte mult desenul astawinkingpacat ca acum este numa Hannah Montana la tv...mereu despre HM...sadsadsad. deci:toate desenele dupa Fox Kids imi placeau la nebunie; ma uitam mereu "cu sufletul la gura" sa vad ce se intampla in continuare

| Sadd a răspuns:

Si acum mai este fox kids, pe antenele de la digi.eu am colectie de desene animate...sunt atatea ca nu stiu de care sa zic...laughing

| Happy explică:

Multumesc vas da la toti fundita dar pot da doar una

| marykeira a răspuns:

Tom si jerry imi placea la nebunie si scooby doo care era pe engleza si il puneam in fiecare seara pe tatal meu sa imi traduca. ce frumos era...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce amintiri palcute, le mai stiu si acum.copiii de la 402, viata cu louie, micuta sirena, capitanul hoock, preferatul meu, piter pann... o gramada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il stiu si eu erau asa de frumoase sper sa apara din nou fox kis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi placeau lumea lui bobyy si copii de la 402 erau fain pakat ca lau schimbat :* programul de fox kids imi vine sa plang cateo data cat mi de ciuda ca nul mai difuzeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

To si jerry cand eraau mici viata cu luie familia tofu copii de la 402 erau multe imi pare atata de rau ca nu mai sunt desenele alea acum is toate prostilecryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi placeau foarte mult aceste desene si imi pare foarte rau ca nu mai sunt sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disney Channel este, un canal unde numai desene create de Disney se publica, si asta ma deranjeaza mai tare...pacat ca nu mai happyEste jetix erau mult mai faine desenele depe acel canal acum Disney- e cel mai prost canal din lume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piratul Jack cel teribil
-Caine rau Barkeley
-Capsunica
-Ce-i cu Andy?
-Denis pericol public
-Copiii de la 402
-Familia Tofu
-Iggy Arbuckle
-Monster Buster Club
-Pucca
-Spioancele
-Tutenstein
-Viata cu Louie
-Eack
-Inspectorul Gadget
-Printesa Tenko
-Tick
-X-Men
-Lumea lui Bobby
-W.I.T.C.H
-Noua Familie Addams
-Dosarele secrete ale cainilor detectivi
-Yin Yang Yo
-Gadget si Gadgetinii
-Walter Melon
-Robo Gandacelul
-WunschPunsch
-Cei 4 fantastici
-Orasul purceilor(Pig city)
-Mica sirena (astea erau desenele mele preferate):X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau din nou desenele vechi si frumoase si mai vreau postul de desene Fox Kids.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da erau misto dar tot mai tare e disney channel :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Witch tick tenko sissi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia s tampiti acum dau numai porcarii demult toata ziua eram pe fox kids si eram pasionat de desene acum sad numai prostii! s-a schimbat mult umea! sad sad mai dati si voi desenele alea crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie unde pot sa vad desenele alea cu Iron Man? Cand eram mai mic eram inebunit dupa ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaa ce mi-e dor de ele :X:Xcrying parca as vrea sa le mai vad eram inebunita dupa ele cand eram mica! acum numai porcarii sunt la disney straight face imi placea aia cu vrajitori hungi pungi :Xlove struck offf pacat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte foarte mult fox kids-ul pacat ca acum nu mai e imi placea viata cu louie, lumea lui bobby etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum nu mai sunt deloc desene calumea. vreau fox kids inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printesa sisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un desen in care doi mosi ( un mos slab si o baba grasa ) faceau vraji. Aveau un corb si o pisica.parcalaughing. si faceau vraji intr-un cazan si mereu aveau refrenul asta : Ungi pungi, mega magic, mega magic, mega vraja.laughing! Imi placea la nebuniie:X!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vrea sa vada desenele copilariei sa iy bage id-u cristy9ronaldo si va dau toate desenele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.petitieonline.ro/petitie-p35637052.html hai sa semnam pentru ar fi redifuzate...

| JustOurSmile a răspuns:

Sunt multe cum ar fi :printesa sisi, viata cu Louie, aventurile lui Bobby, Denis pericol public, cei 4 fantastici, aventurile lui Peter Pan, inspectorul Gadget, ce-i cu Andy?, pisoiul Eek si multe altele. Mie mi s-au parut cele mai frumoase desene si din cate stiu Fox Kids a fost si primul post de desene in limba romana, de la noi din tara.

| ochiupe a răspuns:

De ce au disparut desenele Fox Kids?

| oanaaaa24 a răspuns:

Incearca pe desenele noastre.ro aici gasesti majoritatea desenelor de pe fox kids big grin