| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai trece printr-o perioada grea de pe aici (daca puteti si detalia ar fi bine)?

9 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Fiecare persoana trece prin perioade grele de un anumit nivel. Nu incerca sa faci un club cu zona plangerii, indiferent de probleme, incearca sa treci cu capul sus si cu gandire pozitivita. Nu te plafona in tristete.

| Seducatorul a răspuns:

Eu,sunt bolnav!

| Eugen866 a răspuns (pentru Seducatorul):

Ce boala ai?

| Seducatorul a răspuns (pentru Eugen866):

Nu cred ca vrei sa stii, mai bine nu-ti spun.Dar sper c-o sa trec peste.

| Eugen866 a răspuns (pentru Seducatorul):

Si eu sunt bolnav. la mine nu e "trecere peste"

| Hakuouki a răspuns (pentru Eugen866):

Te va face sa te simti mai bine stiind ca nu doar tu ai probleme si ca poate altii au probleme mai mari ca ale tale sau vrei sa ii faci pe altii sa se simta mai bine crezand ca tu ai cele mai grave probleme?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hakuouki):

Nici una nici alta voiam sa fac o conversatie dar cred ca nu prea intelegi. intrebarea mea e simpla

| Hakuouki a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu trec printr-o perioada mai grea, pe unii ii ajuta sa vorbeasca despre problemele lor, dar pe altii ii deranjeaza mai mult, inteleg ce vrei sa faci si e dragut din partea ta, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Hakuouki):

Mersi