| TiberiuFasole a întrebat:

Cine-mi da si mie un creepy pasta genial? Sau 2. Sau o poveste horror.

2 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Jeff the Killer, Slenderman, eu( eyeless jack), Laughing Jack- toate sunt personaje creepypasta

| zeBraJaM a răspuns:

Poveste horror.

Era toamna tarziu.Eu impreuna cu prietenul meu Ivan mergeam in padure la un gratar..ca baietii.Eu ma pregatesc sa pun micii si cozile pe gratar..cand deodata aud..Miaw..Miaw..Eu ii spul lui Ivan..ba taci drk. Apoi iar..Miaw..Miaw..Ma intorc sa-i dau una in nas lui Ivan ca deja ma enervase..si deodata vad o mireasa cu un caine in brate..era spanzurata de un copac si avea un papagal pe umar..Eu m-am albit tot la fata L-am luat pe Ivan in spate si Ne-am dus la ea ..la copac acolo. Ivan a spus...fa ce drk cauti acolo? Apoi ea a sarit pe el a stat pe el asa vreo 10 min. si apoi cand s-a dat de pe el. Ivan nu mai avea nas. Ivan nu si-a dat seama ca i-a mancat nasu'.da nici eu nu i-am spus. Apoi am lasat mireasa acolo..am pus-o la loc in copac am mancat cozile si am plecat inapoi la cort.Seara cand ma trezesc asa pe la vreo 12 noaptea inca o mai aud pe mireasa Spunand. Miaw. Miaw... Sfarc-sit.