| Abby_6693 a întrebat:

Cine moare in naruto shippuuden?

Răspuns Câştigător
| lol1232 a răspuns:

Orochimaru Jiraya parca si Kakashi Itaci toti din Akatsuky in afara de Pein adikca Nagato

4 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Multi mor, I suggest you to watch the episodes.

www.animekage.com. Episoade noi apar in fiecare joi, iti va lua ceva sa fii la zi cu ele.

Pentru manga(care e mult inaintea anime-ului si care se citeste de la dreapta la stanga) www.mangable.com/naruto. Chapter nou apare tot joi.

| deea_1397 a răspuns:

Nui adevarat! si pein moare! din akatsuki raman kisame, tobi, konan, adevaratul nagato, zetsusi atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multi, adica, Deidara, Tobi, Itachi, Orocimaru, Sasori, Hidan, cam atatia stiu eu, imi pare rau ca nu stiu m-ai multi.

| Abby_6693 explică:

Naruto sau Sauke moare?