| zacrazy a întrebat:

Cine participa la promotia actuala Kent? Mai castigati pachete de tigari ca la inceputul promotiei? Mie deja mi se pare ca-s niste neseriosi.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Eu particip si am castigat 2 pachete acum 2 zile.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat si eu lucrul asta... niste nesimtiti...si unii mai au sperante pentru marele premiu. pai daca se zgarcesc si la pachete?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut stiu ca s-a terminat promotia dar acum am vazut asta. din cca. 60 de cartonashe trimise am castigat 6 pachete... bine ca stiu un caz in care tr cate 20 de zii si nu a castigat nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, suntem in 19 07 si nu am vazut niciunde care este castigatorul d 100 d mii d euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca se cearta, cine sa ia BANII!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU au anuntat NIMIC despre castigarea marelui premiu. Astia isi spala banii pe timpul nostru. Niste rahati. NU mai cumpar Kent. Mi-am pierdut vremea pe site-ul lor si nu au avut bunul simt sa anunte rezultatele finale in mod transparent. Lipsa de respect.

| prichindelu a răspuns:

Nu niociodata... nici nu fumez laughing)))