| dyanna_7195 a întrebat:

Cine poate sa imi explice mai detaliat ce s-a intamplat in episodul din seara asta din " A ta pentru totdeauna "?
plz. fundita happy

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Pai Divya și-a recunoscut fetita, pe Dia, apoi Amar a trebuit sa o ia și pe fata la un mecanic, ca sa nu se mai întâmple ce s-a întâmplat ultima data când a lăsat-o singura cu Divya. Dupa aceea la închisoare, la Aditi a venit Bharat, care a întrebat-o pe Aditi cine a mai fost în casa atunci când a preparat mâncarea, aceasta i-a răspuns ca ea și Sindura erau singure, bătând un apropo cum ca Sindura a plănuit totul, Bharat s-a prins și s-a supărat(aici am fost putin plecata și nu am văzut, dar când m-am intors am văzut-o pe Aditi acasă, chiar nu știu cum a ieșit din închisoarehee hee). Divya și Amar au trebuit sa meargă acasă, iar Divya și-a amintit ca din cauza Sindurei, ea a stat în coma. Sper ca te-am ajutatwinking.

2 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Continuarea adeihee hee bharat s-a dus si a scos-o pe aditi din inchisoare, dupa care s-au strans in brate.si la final, cand divya a vazut-o pe sindura si-a amintit ca din cauza sindurei a fost in coma si a lesinat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu am vazut episodul rolling on the floor)