| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie niste legende horror.Nu vreau site-uri!

Sau daca nu aveti nicio legenda de acest gen, sa imi povestiti din propie experieta!

Funda pentru cele mai infricosatoare!

1 răspuns:
| Narcys21 a răspuns:

Mi-a povestit o prietena ca avea o matusa care mereiu cand venea in vizita batea cu degetul in fereastra. dupa ce matusa ei a murit, era cu fratele ei in casa, dormeau, iar la un momentdat, au auzit o bataie in geam. Au mers dupa parinti, iar cand au venit, fereastra era deschisa si auzea un murmurat. ia bpovestit preotului, iar el a zis ca spiritul ei inca bantuie. buuuhuuuhuuu